ShowForum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bouboum Bölüm Kuralları

Bouboum Bölüm Kuralları Empty Bouboum Bölüm Kuralları

Mesaj tarafından Nazmi Çarş. 10 Eyl. - 2:56

Bölümündeki üyelerin uyması gereken kurallar, lütfen özen gösterelim...

1- Konu açmadan önce mümkün olduğunca forumun Arama bölümünü kullanalım ki forumda konu kirliği yapmayalım.
2- Konulara gereksiz mesajlar atmamaya özen gösterelim. Örneğin sadece smiley, Paylaşım için saol ,+1 ve tek kelimelik cevaplar vermemeye özen gösterelim.
3- Açacağımız konuların başlıklarını anlaşılır ve konu ile ilgili olmasına özen gösterelim. Örneğin sadece "Yardım" şeklinde konu açmayalım.
4- Forumun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.
5- Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici konular gördüğünüzde, bu konunun veya mesajın üzerinde bulunan simgesine tıklayarak konuyu veya mesajı yönetime bildirebilirsiniz. Bu sayede forum daha düzenli olacaktır.
6- Mevcut tüm kurallara uyulmaması durumunda üyelere en az 1 hafta ceza verilecektir.
7- Hile konusu açanlar virüstotal ve video koyma zorunluluğu vardır.
8- Her konu kendi bölümünde açılmalıdır.(Örn; Yardım isteyenler yardım bölümüne)
9- Facebook vb. sosyal paylaşım sitelerinin linki vs. verilmesi kesinlikle yasaktır.
(Grup ve sayfa linkleri reklama girer.)
10- Yeterli hit'i alan konular zaten sabitlenir.(Alıntı konular asla sabitlenmez.)
11-Bouboum Sunucusu Kesildiğinde Sunucu kesildi girilmiyor veya açıldı girebilirsiniz türü konular silinecektir!
12- Forumun diğer kuralları buradada geçerlidir.
13- Kurallara uymayan konular kilitlenip,çöpe atılır.(Mazeretsiz)

Forum kuralları buradada geçerlidir.
Nazmi
Nazmi
Kurucu
Kurucu

https://micetea.forumdizini.com

- Similar topics